O nas

PromoVivo!  – poświęcamy każdemu projektowi maksimum zaangażowania, by stworzyć i dostarczyć produkt, który najlepiej będzie odpowiadał założeniom Twojej promocji.

 

Możemy wyprodukować każdy gadżet zarówno według Twojej  specyfikacji jak i w oparciu o nasze oryginalne projekty graficzne lub poprzez zaadoptowanie do Twoich potrzeb już istniejących produktów.

W zależności od wielkości  zamówienia oraz czasu jakim dysponujemy prowadzimy nasze produkcje w Chinach, w Polsce bądź korzystamy z europejskich domów gadżetowych.

Produkcja w Chinach stwarza nam nieograniczone możliwości oraz pozwala osiągnąć konkurencyjne ceny. Wybierając ten wariant należy jednak  liczyć się  z dłuższym: trzy- trzy i pół miesięcznym okresem realizacji. Jest to najlepsza opcja dla dużych nakładów, gdy promocja jest planowana z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przy mniejszych zamówieniach, przy produktach Vipowskich lub w przypadku  szybkich akcji promocyjnych proponujemy skorzystanie z pozostałych możliwości; produkcji w Polsce  lub sięgnięciu po  gotowe, katalogowe  produkty.

Wyceny są  wykonane przejrzyście, w oparciu o wiele ofert, dostawcy wyłaniani starannie, a produkty dostarczone na czas i w najlepszej jakości.